Nasza firma powstała z pasji i miłości do naturalnego piękna, z połączenia dwóch charakterów i emocji, które się nawzajem przenikają tworząc całość-czyli nas :) Jesteśmy artystami tworzącymi świat pełen harmonii, wydobywając z niego to, co najlepsze. I właśnie takie tworzymy projekty mebli na zamówienie dla każdego z Was.
Każdy z nas ma swoje pragnienia i marzenia. Wy też. A wszystko zaczyna się od kuchni :)
Kim jesteśmy?

Dokładność, precyzja oraz umiejętność połączenia rożnych elementów w całość, stylów oraz kolorystyki to niewątpliwe atuty, które charakteryzują wykonane już projekty dla licznych klientów, które przekładają się na końcowy efekt, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów, którzy cieszą się do dzisiaj sercem domu - bo sercem domu jest kuchnia.Bo jego pasja narodziła się z miłości do zawodu...
Samuel stoi na pierwszej linii frontu naszej firmy. Specjalizuje się w wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie od pomiaru poprzez projekt, aż po wykonanie montażu. Od ponad 24 lat specjalizuje się w branży stolarskiej. Szkolił się pod kierunkiem najlepszych mistrzów stolarstwa od podstaw zdobywając swoją wiedzę i umiejętności. W swojej pracy stosuje ciekawe rozwiązania szukając nowych inspiracji i rozwiązań. W projektowaniu mebli skupia się na indywidualnych potrzebach klienta, a każdy zakończony montażem projekt tworzy jedną całość. W swoich projektach łączy niepowtarzalną prostotę pełną magii i klimatu niepowtarzalności. Bo jego Pasja narodziła się z miłości do zawodu. W 2015 r. uzyskał tytuł Mistrza w zawodzie stolarz. W tym samym roku ukończył kurs Instruktora praktycznej nauki zawodu. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku w zakresie meblarstwa w latach 2016-2017. W tym roku zdobył tytuł technika BHP.
Wiele lat praktyki, setki wykonanych montaży, renowacja i lakierowanie mebli to wszystko świadczy o ogromnej precyzji i odpowiedzialności a przede wszystkim wiedzy, zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej, zdolności matematycznych potrzebnych przy wykonywaniu obliczeń, umiejętności sporządzania i odczytywania rysunków technicznych, dokładności i dużej cierpliwość a przede wszystkim miłości do swojego zawodu.

Z wykształcenia jestem filologiem polskim. Wcześniej ukończyłam Technikum Odzieżowe w Gdyni z elementami projektowania i modelowania. W 2014 r. ukończyłam Prawo administracyjne a w roku 2017 r. rachunkowość i finanse.Bo asja narodziła się we mnie...
Nazywam się Danuta Nowicka-Piskor i reprezentuję firmę w kontaktach biznesowych z przedstawicielami firm, z którymi współpracujemy w zakresie sprzedaży mebli modułowych i systemowych. Na chwilę obecną współpracujemy z firmami meblowymi Layman oraz Lupus. Nawiązaliśmy również współpracę z przedstawicielami sprzętów AGD - Tres oraz Galicja Poznań i cały czas nawiązujemy współpracę z innymi firmami w temacie meblarstwa, wystroju wnętrz takimi jak Decolvin, projektantami oraz osobami, które zajmują się hand made’m.
Rok 2015 przyniósł spełnienie marzeń i dzięki marzeniom obroniłam pracę dyplomową w zakresie Dekoratora Wnętrz z elementami Architektury. Dzięki swoim umiejętnościom i zdolnościom manualnym, kreatywności, pomysłowości oraz znajomością najnowszych trendów z powodzeniem wykonałam projekty dekoratorstwa wnętrz. Moim zadaniem jest stworzenie aranżacji pomieszczeń, które są zgodne z wymaganiami stawianymi przez klienta. I tu moja wiedza i umiejętności dekoratora uzupełnia się z zawodem technika odzieżowego w zakresie materiałoznawstwa. Dzięki rozwijaniu swojej wiedzy dotyczącej mebli, nowych trendów, znajomości różnych stylów wystroju wnętrza mam możliwość uwzględnienia życzeń klienta i potrzeb w czasie tworzenia dla niego aranżacji w połączeniu z wykonywanymi dla klienta meblami.
I tak oto połączenie dwóch pasji i charakterów zaowocowało stworzeniem naszej firmy, której najważniejszym celem jest robienie tego, co kochamy i dzielenia się tym z Wami poprzez tworzenie niepowtarzalnych projektów mebli kuchennych, które tworzą całość w połączeniu z aranżacja wnętrza. Wyróżnia nas znajomość branży meblarskiej, nowych trendów, którzy sami udoskonalamy w celu realizacji indywidualnych potrzeb każdego z Was, najnowsze rozwiązania techniczne, indywidualne podejście do każdego tematu. Łączymy dla Was style i kolory, odpowiadamy na Wasze potrzeby.
Marzysz o nowym wnętrzu a może o nowej kuchni? My możemy Wam w tym pomóc Zadzwoń 792 450 460 lub napisz: meble@dsm-trade.pl,
Z poważaniem
Danuta i Samuel Nowiccy-Piskor